Sala restauracyjna

– sala o powierzchni 160 m² utrzymana jest w przytulnym rustykalnym stylu.
Przeznaczona jest maksymalnie dla 90 Gości. We wnętrzach przeważa ciepła paleta barw ecru i lawendy. Szczególną uwagę zwraca drewniana konstrukcja sufitu, a kryształowe żyrandole dodają romantycznego klimatu. Drewniane okna z których roztacza się piękny krajobraz, zdobią kwiatowe tkaniny. Przyległy do restauracji taras w ciepłe dni unosi aromat kawy i zachwyca pięknem przyrody, przede wszystkim niezapomnianych zachodów, a dla wcześnie wstających, wschodów słońca. Podczas uroczystości Goście weselni również chętnie korzystają z tego uroczego miejsca oddając się rozmowom i kontemplując przyrodę.

Sala klubowa

-o powierzchni 50 m² przynależy do sali restauracyjnej, choć może również stanowić samodzielne miejsce organizacji uroczystości weselnej. Przeznaczona jest maksymalnie dla 30, a łączenie z restauracją dla 120 osób.
Także i w tej sali panuje ciepły i sielankowy nastrój wnętrza. Zarówno meble, beżowy kolor ścian, jak i sufit podkreślają naturalne piękno drewna.
Widok z okna, przede wszystkim w letnie miesiące, kipi od barwnych i pachnących rabat kwiatowych, na których dominuje lawenda.

Sala kominkowa

– o powierzchni 63 m² przeznaczona maksymalnie dla 30 Gości.
Sala kominkowa doskonale łączy w sobie drewno jak i biel ścian, których dopełnieniem jest ujmujący prostotą kominek.
Jest to idealne miejsce do organizacji kameralnej uroczystości weselnej nie tylko ze względu na samą salę, ale również przynależący do niej taras z widokiem na inną część ogrodu- gaj.